مشاوره کنکور تجربی

شرکت در جلسات مشاوره کنکور تجربی به همراه تلاش و پشتکار، تا حد زیادی تضمینی برای قبولی شما در بهترین رشته‌ها و دانشگاه خواهد خواهد بود. خصوصاً در رشته تجربی، که بسیاری از داوطلبان قصد دارند در رشته‌های مطرحی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و … در دانشگاه‌های معتبر، مانند دانشگاه اصفهان و … قبول شوند. اگر شما هم قصد شرکت در کنکور را داشته و به دنبال چند نمونه برنامه‌ ریزی کنکور تجربی هستید، در جای درستی قرار دارید.

دکتر رونقی، در زمینه مشاوره کنکور تجربی دارای تجارب زیاد و البته موفقی هستند. شما می‌توانید در یک جلسه رایگان مشاوره با ایشان شرکت کرده و پاسخ سوالاتتان را در خصوص چگونه در کنکور تجربی موفق شویم، دریافت کنید. دکتر رونقی با توجه به دانش و تخصصی که در رابطه با بودجه بندی کنکور تجربی داشته، دانش آموزان را در مسیر درست تحصیلی هدایت کرده و موجب قبولیشان در بهترین رشته های کنکور تجربی شده‌اند. در صورتی که شما هم به دنبال یک جلسه مشاوره کنکور تجربی رایگان و آنلاین هستید، می‌توانید از طریق شماره ۰۲۱۲۸۴۴۶۵۵۵ با ما در ارتباط باشید.

بهره مندی از مشاور کنکور تجربی کاربلد و باتجربه، شانس شما را برای کسب نتیجه مطلوب در کنکور سراسری، زیاد می کند. اما سوالی که احتمالا برای بسیاری از شما ایجاد می شود این است که بهترین مشاوره کنکور تجربی کیست؟ آیا مشاوره کنکور تجربی رایگان پاسخگوی نیازهای من خواهد بود؟

پاسخ این دو سوال، برای انتخاب درست مشاور کنکور تجربی ۹۹، اهمیت زیادی دارد. چرا که می تواند در نتیجه تلاش چند سال شما، تاثیر به سزایی داشته باشد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی در این خصوص در اختیارتان قرار دهیم. همراه ما باشید.

 

بهترین مشاوره کنکور تجربی کیست؟

اگر قصد شرکت در کنکور سال ۹۹ را دارید، احتمالا از داوطلبینی تجربه مشاوره کنکور تجربی ۹۸ داشته و در کنکور موفق شده اند، سوالات زیادی کرده اید. چرا که هیچ چیز مانند پرس و جو از دیگران به شما در انتخاب درست، کمک نمی کند.

اما اگر در حال حاضر از گوگل در رابطه با مشاور رتبه های تک رقمی و ویژگی های او سوال کرده اید، پس در جای درستی قرار دارید! در ادامه فهرستی از مشخصات بهترین مشاور کنکور تجربی در اختیارتان قرار می دهیم که انتخاب را برای شما ساده تر می کند.

 

ارائه اطلاعات لازم در رابطه با رشته پزشکی

اولین و مهمترین ویژگی که یک مشاوره کنکور تجربی آنلاین یا حضوری باید داشته باشد، این است که اطلاعات کاملی در خصوص آنچه که پیش رو دارید، در اختیارتان قرار دهید. بسیاری از دانش آموزانی که قصد قبولی در رشته های برتر تجربی را دارند، تنها به جایگاه اجتماعی آن علاقه داشته و از روزهای سختی که پیش رویشان است، بی خبرند.

به همین خاطر مشاور باید اطلاعات جامعی در خصوص رشته مد نظر شما در اختیارتان قرار داده و مسیر تاریکی که پیش رویتان قرار دارد را تا حد زیادی روشن کند.

 

آموزش روش های درست مطالعه

یکی دیگر از مهارت های اصلی مشاور کنکور تجربی این است که تکنیک های صحیح مطالعه را به شما آموزش دهد. روش های جمع بندی کنکور تجربی و تندخوانی، مهمترین مهارت هایی است که دانش آموز باید در آنها حرفه ای باشد. خصوصا افرادی که دیر به فکر افتاده و حال زمان زیادی برای مطالعه اصولی و درست ندارند.

مشاور کنکور تجربی آموزش دهنده تکنیک های درست مطالعه

 

برنامه ریزی کنکور تجربی

برنامه ریزی منعطف و منسجم هنر یک بهترین مشاوره کنکور تجربی است. برنامه ریزی برای هر دانش آموز باید به صورت منحصر به فرد، با توجه به سطح دانش آموز و شرایط مطالعه وی انجام شود. به طور قطع نمی توان برای دانش آموز قوی مشابه با دانش آموز ضعیف برنامه ریزی کرد. برنامه ریزی کنکور باید به گونه ای انجام شود که منعطف بوده و به میزان سختی اجرای آن به مرور زمان بیشتر و بیشتر شود.

برنامه منعطف، به برنامه ای گفته می شود که در صورت عدم اجرای درست آن، امکان جبرانش در روزهای آتی وجود داشته باشد. برخی از مشاوران برنامه را به اندازه ای فشرده در نظر می گیرند، که امکان تغییر آن در آینده وجود ندارد!!!

 

تقویت روحیه دانش آموز

روزهای منتهی به کنکور، قطعا روزهای پراسترسی برای داوطلب و خانواده او خواهد بود. مشاوره تحصیلی باید بتواند به خوبی دانش آموز را برای این روزها آماده کرده و روحیه او را تقویت کند. حتی اگر در روزهای اولی که مطالعه کنکور آغاز شده است، وضعیت دانش آموز تعریف چندانی نداشته باشد.

 

معرفی بهترین منابع کنکور

انتخاب بهترین منابع کنکور تجربی و ریاضی از میان ده ها منابع موجود در بازار، کار مشکلی خواهد بود. از هر مجموعه انتشاراتی که در زمینه فروش کتاب های کمک آموزشی در حال فعالیت است، برای هر درس چند کتاب وجود دارد! اینکه کدام یک برای دانش آموز مناسب است، به سطح فعلی دانش آموز بستگی دارد.

توصیه مشاور کنکور تجربی در مورد بهترین منابع کنکور

 

از طرف دیگر، معمولا تمامی کتاب های مورد نیاز کنکور، از یک انتشاراتی خاص تهیه نمی شود. بنابراین مشاور باید بتواند نه تنها از جدیدترین های موجود در بازار مطلع باشد، بلکه بهترین مورد را به دانش آموز پیشنهاد دهند.

به خاطر داشته باشید که داشتن چندین کتاب متنوع، به معنای موفقیت تضمینی در کنکور نیست. کافی است که یک یک یا دو کتاب را با بهترین کیفیت مطالعه کنید! پس به جای آنکه مدام به فکر خرید جدیدترین کتابها باشد، به دنبال مطالعه اثربخش و با کیفیت باشید.

 

بررسی سوالات کنکور سال های گذشته

حتما شما هم شنیده اید که تعدادی از سوالات کنکور همیشه تکراری است. البته نه کاملا تکراری، تا حد زیادی مشابه. بنابراین در صورتی که شما به همراه بهترین مشاور کنکور تجربی، سوالات کنکورهای گذشته را به طور کامل بررسی و تجزیه و تحلیل کنید، شانستان را برای قبولی در کنکور بیشتر کرده اید. مشاوری که انتخاب می کنید، باید تمامی سوالات را ریز به ریز تحلیل کرده و تسلط کاملی روی سوالات تکراری داشته باشد. با سر نخی که مشاور در اختیار شما قرار میدهد، آمادگی شما برای شرکت در کنکور و پاسخ دادن به سوالات، بیشتر خواهد شد.

 

مشاور کنکور تجربی رایگان

مشاوره رایگان کنکور یکی از خدمات اصلی گروه مشاوره دکتر رونقی است. شما می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید. با شرکت در یک جلسه رایگان مشاوره، پاسخ بسیاری از سوالاتتان را دریافت خواهید کرد و در آخر متوجه خواهید شد که آیا مشاور مد نظرتان، پاسخگوی نیازتان هست یا نه!

علاوه بر این، شما می توانید در کانال تلگرام دکتر رونقی عضو شده و مشاوره کنکور تجربی آنلاین را تجربه کنید. دکتر رونقی در قالب پیام هایی که در کانال تلگرام خود قرار میدهند، تکنیک های موفقیت در کنکور را به شما آموزش داده و تا حد زیادی به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

کانال مشاوره کنکور

سوالات متداول